ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miejski w Łęknicy
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Platforma zakupowa - zamówienia od 06.2021

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Platforma zakupowa

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
           Z dniem 14.06.2021 r. Gmina Łęknica uruchamia Platformę Zakupową, która będzie podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań przetargowych o udzielenie zamówienia o wartości powyżej progu 130 000 złotych (zgodnie z Prawem zamówień publicznych) oraz poniżej  (postępowania regulaminowe).
Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia i w konkursie, w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub konkursie, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowania wszczęte przed tą datą prowadzone będą na stronie internetowej wskazanej w ogłoszeniu.
Oznacza to, że cały proces ofertowania prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.
Wszelkie postępowania o udzielenie zamówienia o wartości powyżej progu 130 000 złotych prowadzone są przez Gminę Łęknica są na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/leknica dostępnej pod linkiem:
Na stronie powyższego linku znajdziecie Państwo zakładkę POSTĘPOWANIA, która zawiera wszystkie postępowania prowadzone przez Gminę Łęknica.
 
Konto na platformie zakupowej
Aby składać oferty, nie muszą Państwo jako Wykonawcy zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/ . Założenie konta ułatwi jednak pracę na platformie.
 
Instrukcje:
Szczegółowa instrukcja techniczna Platformy zakupowej Gminy Łęknica znajduje się pod linkiem:
 
Wymagania
Jedyny wymóg do spełnienia potrzebny z Państwa strony, by móc składać oferty,  to dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome.
Dodatkowo w zamówieniach zgodnych z Pzp w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości równej lub przekraczającej progi unijne ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. opatruje się ją kwalifikowanym podpisem elektronicznym).
Natomiast w postępowaniach o udzielenie zamówienia o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
 
Pomoc
W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus pod nr tel. 22 101 0202 (pn-pt od 8:00 do 17:00), gdzie otrzymacie Państwo wsparcie techniczne od operatora platformy.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Łęknica
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2021-06-11
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Marcin Perczyński
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2021-06-11 14:06:58
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Perczyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2021-06-11 14:16:31
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Perczyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2021-07-02 14:37:53
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
5761 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »