ˆ

Aktualności

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Raport o stanie gminy Łęknica za 2020r.

Informacja ogłoszona dnia 2021-05-14 08:34:06 przez Dawid Śliwiński

Akapit nr 1 - brak tytułu

Debata nad raportem o stanie gminy Łęknica za 2020r.
 
Na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Łęknicy, t.j. 28 maja 2021 roku, odbędzie się debata nad Raportem Burmistrza o stanie gminy Łęknica za 2020 rok, który obejmować będzie podsumowanie jego działalności w roku 2020, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał rady gminy.
 
W debacie nad przedstawionym Raportem oprócz radnych, będzie mogło wziąć udział maksymalnie 15 mieszkańców Łęknicy. Po zakończeniu debaty nad raportem o stanie gminy, Rada Miejska w Łęknicy przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Burmistrzowi wotum zaufania.
Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy musi złożyć do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łęknicy, pisemne zgłoszenie zawierające co najmniej: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz podpis, poparte podpisami co najmniej 20 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie (wzór zgłoszenia w załączeniu).
 
Wobec tego, że sesja odbędzie się w trybie zdalnym, informujemy o następujących możliwościach udziału w debacie (po pisemnym zgłoszeniu):
- online poprzez podanie adresu email, na który zostanie udostępniony odsyłacz do sesji zdalnej wraz z informacjami technicznymi,
- w przypadku braku możliwości technicznych (nie posiadanie smartfona lub laptopa), możliwy jest dostęp poprzez linię telefoniczną - zostanie podany numer telefonu, na który można zadzwonić podczas trwania sesji,
- stawienie się osobiście w Urzędzie Miejskim w dniu sesji, gdzie udostępnione zostanie stanowisko – w zachowanym rygorze sanitarnym.
 
Zgłoszenia mieszkańców Łęknicy do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy, przyjmowane będą do dnia 27 maja 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Łęknicy, ul. Żurawska 1,
w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 15.00, na I piętrze, w pokoju numer 104 – Biuro Rady Miejskiej w Łęknicy, tel. 68 36 24 723.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Łęknica
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2021-05-14
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Sekretarz
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2021-05-14 08:30:51
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Dawid Śliwiński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2021-05-14 08:34:06
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Dawid Śliwiński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
Informacja jeszcze nie była zmieniana
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
721 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony